skype wsh radom
rekrutacja online

Wyjątkowy Dzień Kobiet w WSH!

Udostępnij

Niezwykłe kobiety w historii Psychologii, występy wokalne i artystyczne,  a gdyby tego było mało – wszystko w słodkiej oprawie! Tak minął wyjątkowy Dzień Kobiet, który przeżyliśmy 7 marca w Cafe Gallery tuż przed oficjalnym świętem Pań.

Akademicka Pracownia Consultingu, Rozwoju Osobowości i Coachingu, 7 marca zaprosiła wszystkie Panie na wyjątkowe  spotkanie z okazji zbliżającego się dnia kobiet. Tuż przed oficjalnym świętem Pań przypomnieliśmy rolę kobiet w rozwoju psychologii a wspólne świętowanie wzbogaciły występy artystyczne zaproszonych  gości oraz młodzieży z Ośrodka Socjoterapii w Wierzbicy

Studenci WSH przygotowali prezentację najciekawszych kobiet, które wywarły wpływ na dzieje Psychologii. Imprezę uświetniły także:

– slam poetycki wygłosiła Pani Anna Kalfas,

– warsztaty z tworzenia i budowania marki poprowadziła Pani Anna Słopiecka.

Występ wokalny i recytatorskie poezji własnej przygotowali podopieczni z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Wierzbicy.

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x