skype wsh radom
rekrutacja online

I Sympozjum Naukowe

Udostępnij

W dniu 23 lutego 2019 r. w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu odbyło się I Sympozjum Naukowe nt. Administracyjno-prawne aspekty kontroli podatkowych i celno-skarbowych. Sympozjum zainicjowało projekt naukowy w ramach Radomskich Spotkań z Podatkami, których pomysłodawcą jest dr Piotr Możyłowski.

Sympozjum zostało zorganizowane przez Fundację Przedsiębiorczości i Rynku Pracy oraz Wydział Prawa i Administracji wraz z Wydziałem Nauk Społecznych.

Tematyka Sympozjum oscylowała wokół kilku ważnych aspektów kontroli podatkowych, m.in. zasad i przesłanek ich wszczęcia, e-kontroli, czy też dowodów i sankcji.

Sympozjum ma być początkiem dyskusji nad dysfunkcjami systemu podatkowego i „niebezpieczeństwami”, jakie czyhają na podatników.

Kolejnym ważnym celem, który przyświecał Organizatorom było stworzenie forum do wymiany poglądów na temat systemu podatkowego. Wydarzenie to stało się dla uczestników platformą nabycia nowych umiejętności i zapoznania się z doświadczeniami praktyków.

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x