skype wsh radom
rekrutacja online

V Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej

Udostępnij

 To, że rozgrywki sportowe to świetna okazja do integracji i zdrowej, sportowej rywalizacji – wiemy od dawna, Wiemy też, że warto po raz piąty powalczyć o prawdziwe emocje i zmierzyć się w V  jubileuszowym, Międzynarodowym  Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Która drużyna okaże się najlepsza? Czy studenci wreszcie sprostają wymaganiom i umiejętnością młodszych kolegów ze szkół średnich? A może rozkwitnie gwiazda formatu Roberta Lewandowskiego czy rewelacyjnego Krzysztofa Piątka?

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu ma przyjemność zaprosić wszystkich studentów oraz uczniów szkół średnich objętych patronatem Uczelni do wzięcia udziału w V Międzynarodowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej, który odbędzie się w dniu 23 marca 2019 roku (sobota) w hali sportowej XIII Liceum Ogólnokształcącego w Radomiu przy ul. 25- go Czerwca 79. Do współzawodnictwa stanie 12 drużyn.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin V Międzynarodowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej

Zgłoszenia przyjmowane będą do 9 marca 2019 r. Decyduje kolejność zgłoszeń!  Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibach uczelni oraz pod adresem mailowym:

pmarcinkiewicz@wsh.pl

murbanska@wsh.pl

Serdecznie zapraszamy!   

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x