skype wsh radom
rekrutacja online

Administracyjno-prawne aspekty kontroli podatkowych i celno-skarbowych – sympozjum!

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, Fundacja Przedsiębiorczości i Rynku Pracy oraz Partnerzy zapraszają do udziału w I Sympozjum Naukowym z cyklu Radomskie Spotkania z Podatkami nt. Administracyjno-prawne aspekty kontroli podatkowych i celno-skarbowych. Wydarzenie odbędzie się 23 lutego 2019 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu przy ul. Traugutta 61a

Rozpoczynając cykl spotkań chcielibyśmy, aby stały się one rozpoznawalnym wydarzeniem o charakterze naukowym, a przede wszystkim praktycznym, odwiedzanym zarówno przez przedstawicieli świata nauki, jak i praktyków. Liczymy, że będzie to platforma przede wszystkim wymiany poglądów naukowych i doświadczeń praktycznych i że będzie się ona dynamicznie rozwijać. Wywoływane w trakcie obrad dyskusje będą przyczyniały się do systematycznego usprawniania dotychczasowych i odkrywania nowych rozwiązań, w takich dziedzinach wiedzy, jak administracja, finanse i prawo.

Tematyka najbliższego Seminarium nie została wybrana przypadkowo. Pragniemy nasze spotkania rozpocząć właśnie od zagadnień odnoszących się do kontroli podatkowej i celno-skarbowej. Dlatego tematyka obejmuje szeroki zakres zagadnień, dotyczących administracyjnych i prawnych, a co za tym idzie, także finansowych aspektów kontroli podatkowych i celno-skarbowych.

Zakres tematyczny związany jest z przeprowadzoną w 2017 roku głęboką reformą administracji skarbowej w Polsce. Zmiany dotknęły nie tylko samą strukturę administracji, ale dotyczą również podatników. Ponadto należy odnieść się do zagadnień, które pojawiły się w ustawie Prawo przedsiębiorców i które odnoszą się do kontroli podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Nie można również pominąć uregulowań dotyczących kontroli celno-skarbowej.

Więcej informacji nt. wydarzenia w poniższym programie:

PROGRAM

Zapraszamy!

Kontakt:

mgr Katarzyna Marcinkiewicz-Marszałek

e-mail: kmarcinkiewicz@wsh.pl

tel. 48 360 10 75 w. 14

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x