skype wsh radom
rekrutacja online

Stop narkomanii!

Udostępnij

W środę 13 lutego 2019 roku w Cafe Gallery, gościliśmy Psychoterapeutki ze Stowarzyszenia Katolickiego Ruchu Antynarkotycznego KARAN w Radomiu oraz pedagogów i wychowanków z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wierzbicy.

Podczas spotkania mogliśmy się dowiedzieć między innymi, jak przebiega proces leczenie uzależnienia od narkotyków. Z perspektywy podopiecznych ośrodków usłyszeliśmy informacje, jakiego wsparcia możemy udzielić osobom uzależnionym od narkotyków oraz ich rodzinom. Celem spotkania było zaznajomienie się z przebiegiem procesu leczenie, środkach wspierających terapię oraz zapoznanie się ze szczegółami funkcjonowania placówek niosących pomoc osobom zmagającymi się z trudnościami. Wieczór wzbogacił występ wokalny Weroniki, podopiecznej MOS. Spotkaniu towarzyszyła wystawa prac pracowni artystycznych wykonanymi przez wychowanki z ośrodka w Wierzbicy.

Spotkanie organizowała Akademicka Pracownia Consultingu, Rozwoju Osobowości i Coachingu.

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x