skype wsh radom
rekrutacja online

KONKURS NA LOGO ROZSTRZYGNIĘTY

Komisja rozstrzygnęła zorganizowany konkurs na oficjalne LOGO Legii Akademickiej Wyższej Szkoły Handlowej w  Radomiu. Spośród nadesłanych prac, miejsce pierwsze zajął projekt Pani Moniki Marszałek, studentki II roku studiów pierwszego stopnia, kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne. 

Pani Monika, zgodnie zasadami konkursu, w ramach nagrody dniu 5 listopada w Aeroklubie Radomskim odbyła lot na samolocie samolocie turystycznym. Przed lotem zdradziła, że jest to jej pierwszy lot w życiu. Jednak po wylądowaniu, zachowywała się jak prawdziwy profesjonalista – nie zdradzała większych emocji.

Zgodnie z zasadami konkursu projekt logo Legii Akademickiej WSH miał nawiązywać do oficjalnego herbu WSH w Radomiu oraz do tradycji  oręża polskiego. Spośród nadesłanych prac, projekt Pani Moniki Marszałek był najbardziej zbliżony do założeń konkursowych.

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x