skype wsh radom
rekrutacja online

„Powrót Bena…” – Kino Konesera

Akademicka Pracownia Consultingu Rozwoju Osobowości i Coachingu oraz Akademicki Klub Filmowy zapraszają na projekcję filmu „Powrót Bena”. „Nie możesz go uratować. Ale będziesz sobie pluć w twarz, jeśli nie spróbujesz”. Te słowa doskonale opisują historię przedstawioną w filmie. Najnowsze dzieło Petera Hedgesa, porusza problem uzależnienia od narkotyków a także trudu niesienia pomocy osobom chorym.

Seans odbędzie się w najbliższy poniedziałek 4 lutego 2019 roku o godz. 18.30 w Kinie Helios. Film w cyklu Kino Konesera, którego WSH jest partnerem naukowym. Bilety w cenie 13 zł. Obowiązuje rezerwacja miejsc dla Pracowników i Studentów WSH. (szczegóły dr Andrzej Gołębiowski)
W kolejnym tygodniu, w środę 13 lutego 2019 roku o godzinie 16. 30 w Cafe Galery odbędzie się spotkanie z terapeutą uzależnień od narkotyków. Spotkanie będzie oparte na treściach filmu oraz doświadczeniach pracy terapeutycznej.  Szczegółowych informacji udziela mgr Paulina Wasilewska – Stańczak.
Zapraszamy 😉
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x