skype wsh radom
rekrutacja online

Pracownie Akademickie w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu!!!

Udostępnij

Z dniem 1 października 2018 roku WSH w Radomiu uruchomiła trzy pracownie akademickie. Celem działania poszczególnych pracowni jest włączenie do procesu kształcenia akademickiego elementów praktycznych, bezpośrednio związanych z życiem zawodowym. W pracowniach uczestnicy zajęć nabywają praktycznych umiejętności i kompetencji, zgodnych z kierunkami studiów.

Do dyspozycji studentów pozostają następujące pracownie:

Pracownie w swoich działaniach otwarte są nie tylko dla środowiska akademickiego, ale realizują zadania, projekty dla społeczności miasta i regionu radomskiego. W pracowniach studenci profili praktycznych mogą zrealizować część praktyk zawodowych przewidzianych dla programu studiów poszczególnych kierunków. Pod okiem kadry akademickiej studenci oraz inni uczestnicy zajęć, nabywają umiejętności pedagogicznych, wychowawczych i rozwojowych. Kształtują swoje postawy w świecie emocji sprawności psychologicznych i pedagogicznych. Uczą się rozwiązywania trudnych problemów finansowych, zgłębiają tajniki rachunkowości. Słuchacze uczą się pracy na programach komputerowych z zakresu rachunkowości i rozliczeń finansowych.

Sprawdź godziny pracy i szczegółowy plan pracy poszczególnych pracowni:

PRACOWNIE AKADEMICKIE WSH

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x