skype wsh radom
rekrutacja online

Międzynarodowa Konferencja Naukowa!

Interesuje Cię temat współpracy środowiska akademickiego i otoczenia gospodarczego? Chcesz wymienić poglądy lub zdobyć  „know-how” w międzynarodowym gronie? Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu oraz Współorganizatorzy zapraszają do udziału, w Międzynarodowej Konferencji Naukowej nt. ,, Uczelnia wyższa – czynnik rozwoju regionalnego ”. Wydarzenie odbędzie się 6 kwietnia 2019 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu przy ul. Traugutta 61a

Celem konferencji jest:
  • Organizacja forum wymiany poglądów oraz doświadczeń związanych z dobrymi praktykami w zakresie współpracy środowiska naukowego z otoczeniem społeczno- gospodarczym.
  • Dyskusja nad znaczeniem uwarunkowań społecznych, kulturowych, ekonomicznych i administracyjno-prawnych determinujących możliwości oddziaływania uczelni na otoczenie w poszczególnych regionach Wspólnoty Europejskiej i krajów nie zrzeszonych w UE.
  • Nadanie debacie charakteru międzynarodowego w celu umożliwienia prezentacji dobrych praktyk specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa, prawa, administracji, zarządzania, psychologii, pedagogiki, etyki, służb mundurowych oraz praktyków reprezentujących różne podmioty, wywodzących się ze środowiska społeczno- gospodarczego.

Mamy nadzieję, że dojdzie do konstruktywnej dyskusji wokół następujących obszarów tematycznych:

  1. Prawno-administracyjne aspekty współpracy Uczelni ze środowiskiem społecznym.
  2. Oddziaływanie Uczelni na otoczenie w zakresie poprawy bezpieczeństwa lokalnego.
  3. Uczelnie i organizacje pożytku publicznego a problemy społeczne lokalnego  środowiska.
  4. Nauka a praktyka życia społecznego w ujęciu interdyscyplinarnym.
Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia na adres: konferencja2019@wsh.pl do dnia 15 lutego 2019 r.
Więcej informacji na temat wydarzenia:

Kontakt:

mgr Katarzyna Marcinkiewicz-Marszałek

e-mail: kmarcinkiewicz@wsh.pl

tel. 48 360 10 75 w. 14

ZAPRASZAMY!
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x