skype wsh radom
rekrutacja online

Poczuj przestworza!

Udostępnij

Jesteś studentem WSH? Marzysz o lataniu, ale nie wiesz jak zacząć przygodę w chmurach? Podpowiadamy…. Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu wraz z certyfikowanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego Ośrodkiem Szkolenia Lotniczego Aeroklubu Radomskiego organizuje w roku akademickim 2018/2019 teoretyczny kurs szybowcowy i samolotowy, uprawniający do rozpoczęcia praktycznego szkolenia w powietrzu. Szkolenie teoretyczne obejmuje zagadnienia związane między innymi z: meteorologią, nawigacją, osiągami statków powietrznych i procedurami operacyjnymi, zasadami lotu oraz możliwościami i ograniczeniami dla pilota.

Po zakończeniu szkolenia teoretycznego, każdy z uczestników będzie mógł odbyć lot demonstracyjny na szybowcu, aby poczuć przedsmak wspaniałych przygód w przestworzach.

Spotkanie organizacyjno-informacyjne odbędzie się w dniu 9 i 23  lutego w WSH, ul. Traugutta 61a, w sali nr C-4, o godz. 10.00.

Szczegółowe pytania oraz wcześniejsze zgłoszenia kandydatów prosimy kierować na adres e-mail: aziolkowski@wsh.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących zasmakować powietrznych przygód.

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x