skype wsh radom
rekrutacja online

Stypendium Ministra dla studentów WSH!

Udostępnij

Studenci Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu: Jadwiga Kraś II rok (SUM) Administracja oraz Karol Kujawiak III rok (LIC) Bezpieczeństwo Wewnętrzne zostali tegorocznymi stypendystami Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego!

Jest nam ogromnie miło poinformować, że dwoje studentów Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu: Pani Jadwiga Kraś oraz Pan Karol Kujawiak zostali stypendystami Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego! Stypendium w roku akademickim 2018/2019 wynosi 15.000 tyś złotych.

Pan Karol Kujawiak student III roku na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne (LIC) otrzymał to stypendium po raz pierwszy Pani Jadwiga Kraś studentka II roku na kierunku Administracja (SUM) została stypendystką po raz drugi!

Na wniosek Rektorów Uczelni, Komisja MNiSW przyznaje stypendia studentom za publikacje w wydawnictwach naukowych, wybitne osiągnięcia w nauce, udział punktowanych konferencjach, prowadzenie badań oraz aktywność w organizacjach naukowych. Do oceny wniosków został powołany Zespół do spraw oceny wniosków o przyznanie stypendium ministra za wybitne osiągnięcia, w którego skład wchodzi 24 ekspertów, reprezentujących siedem obszarów nauki i sztukę.

Gratulujemy naszym studentom i życzymy kolejnych sukcesów !!!

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x