skype wsh radom
rekrutacja online

Studenci z wizytą w ZUS

Udostępnij

W dniu 12 grudnia 2018 roku studenci  kierunków  Zarządzanie  i Administracja  Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, w ramach wizyty studyjnej, odwiedzili Zakład Ubezpieczeń Społecznych oddział w Radomiu. Celem wizyty było zapoznanie studentów z dokumentacją płatnika składek, rodzajami ubezpieczeń społecznych  i programem Płatnik oraz e- składką i e- zwolnieniami lekarskimi.

Studentów powitała Pani Edyta Kępka – koordynator  ds. komunikacji społecznej i edukacji  w radomskim oddziale  ZUS. Następnie przedstawiła plan przebiegu wizyty i scharakteryzowała czym zajmuje się ZUS.

Dalszą cześć warsztatów poprowadziła  Pani Agnieszka Czubak – specjalista z zakresu ubezpieczeń społecznych z radomskiego oddziału ZUS. Zapoznała studentów z zasadami działania programu  e-Płatnik i Płatnik. Omówiła dokumentację zgłoszeniową i rozliczeniową płatnika składek, a następnie scharakteryzował NSR – nowy rachunek składkowy i e- zwolnienia.

Studenci podczas warsztatów dowiedzieli się  też o  zasadach korzystania z ubezpieczenia zdrowotnego. Na koniec studenci otrzymali ciekawe materiały z ZUS m.in. gazetki „ZUS dla studenta” i książki „W pierwszej pracy”.

Studenci  i opiekun grupy mgr Barbara Kozłowska składają serdeczne podziękowania Pani Edycie Kępce i Pani Agnieszce Czubak za bardzo ciekawą i pouczająca  wizytę w oddziale ZUS.

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x