skype wsh radom
rekrutacja online

Mądre żywienie – zdrowe pokolenie!

W najbliższy piątek 14 grudnia  o godz. 11.00 Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zaprasza na konferencję naukowo-szkoleniową: „Mądre żywienie – zdrowe pokolenie”, promującą zdrowe nawyki żywieniowe.

Celem konferencji jest promowanie zdrowia w naszym regionie. Zdrowe żywienie odgrywa ważną rolę w zakresie zdrowia publicznego. W Polsce złe nawyki żywieniowe przyczyniają się do nadwagi, otyłości oraz wielu chorób cywilizacyjnych: cukrzycy typu II, chorób układu krążenia oraz nowotworów. Aby zmienić ryzyko wystąpienia ww. chorób, konieczne jest podejmowanie działań prozdrowotnych. Organizatorzy konferencji chcą zachęcić młode pokolenie do prawidłowego żywienia, które w przyszłości spowoduje zwiększenie jakości zdrowia i długości życia społeczeństwa. Konferencja skierowana jest głównie do młodzieży, nauczycieli, pedagogów, oraz osób zainteresowanych preferowaniem zdrowego stylu życia.
Organizatorem konferencji jest Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Radomiu wraz z Polskim Towarzystwem Higienicznym w Warszawie, Stowarzyszeniem Środowiska Inicjatywa, Katolickim Stowarzyszeniem Lekarzy Polskich Oddział w Radomiu, Duszpasterstwem Rodzin Diecezji Radomskiej oraz Wyższą Szkołą Handlową w Radomiu.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji. Wstęp wolny 😉
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x