skype wsh radom
rekrutacja online

Dni informacyjne programu Erasmus+!

Udostępnij

Jak co roku spotkaliśmy się z naszymi pracownikami i studentami, by opowiedzieć o możliwościach i zaletach uczestnictwa w programie Erasmus+. Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu kartę Szkolnictwa Wyższego otrzymała w roku 2007, od tego czasu realizujemy mobilności studentów na praktykę i studia oraz mobilności pracowników administracyjnych i dydaktycznych do różnych krajów programu w ramach Akcji 1- KA 103. Beneficjenci Programu otrzymują dofinansowanie na wyjazdy do ośrodków akademickich lub firm zlokalizowanych w 22 krajach europejskich, od Majorki, przez Portugalię, Grecję, Cypr, Turcję po Irlandię, Danię, Słowację, Czechy czy Słowenię.

Jest z czego wybierać, bo partnerów zagranicznych mamy już blisko 200- w tym ponad 170 uczelni. Udział w Programie to niesamowite możliwości- można udoskonalić swój język, znajomość danej kultury, poznać innych ludzi, inne zwyczaje, ale i można nauczyć się czegoś nowego- większej samodzielności, zaradności. Zalety te podkreślają studenci i pracownicy, którzy mieli już okazję skorzystać z Programu ” Program Erasmus+ dał mi szansę spotkania bardzo ciekawych ludzi z CDA College na Cyprze, dzięki którym wzbogaciłam swoją wiedzę na temat rekrutacji studentów zagranicznych, nowych narzędzi informatycznych czy różnego rodzaju kwestii administracyjno- finansowych dotyczących funkcjonowania uczelni w innym środowisku”- mówiła na spotkaniu mgr Marta Kania- Jurczak- Kierownik Biura Kanclerza.

W każdym roku akademickim organizujemy 2 tury rekrutacji, po jednej w każdym semestrze. Najbliższa rekrutacja rozpocznie się w marcu 2019 r., przez miesiąc będzie można składać Formularze aplikacyjne. Program daje możliwość uzyskania dodatkowego dofinansowania dla osób niepełnosprawnych i osób, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, pobierających stypendia socjalne.

Szczegółowe informacje na temat programu przekazuje Koordynator – mgr Paulina Marcinkiewicz

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x