skype wsh radom
rekrutacja online

Trening zastępowania agresji – warsztaty otwarte!

Złość bywa emocją nie do poskromienia! Niejednokrotnie doznałeś konsekwencji tej nierównej walki. Jesteś dorosły, masz wiedzę, rozbudowaną świadomość, znasz techniki opanowywania emocji a i tak nie zawsze odnosisz sukcesy w walce ze złością. Jak sobie dać z tym radę, czy to jest w ogóle możliwe? Czy tego można się nauczyć? A jak dają sobie radę ze złością i agresją dzieci, a co jeśli są to dzieci chore, wymagające dodatkowego wsparcia od opiekunów, osób dorosłych? Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu 8 grudnia zaprasza do uczestnictwa w treningu zastępowania agresji!

Przygotowujesz się do pracy z dziećmi, a może osobami dorosłymi, a może sam potrzebujesz wreszcie opanować tego „szalejącego konia?” Potrzebujesz znaleźć kilka odpowiedzi na nurtujące pytania? Chciałbyś/chciałabyś się z tym zmierzyć? 8 grudnia 2018 roku zapraszamy na  warsztaty na temat: Trening zastępowania agresji u dzieci i dorosłych. Warsztaty realizowane w cyklu Akademia Talentów, odbędą się w WSH na ul. Traugutta 61A w Auli 3 w godzinach od 12. 30 – 14. 50.

Złość to ważna emocja, którą przeżywa każdy z nas. Ma duży ładunek energii, może nas pokierować do działania, do zmiany lub agresji. Jest reakcją na przekroczenie granic, agresję, niesprawiedliwość, odmowę.

Spokojnie dasz sobie radę. Krok po kroku…

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie podczas, którego porozmawiamy o:

  • komponentach metody ART
  • skuteczności i jej zaletach
  • sekwencjach kontroli złości (zapalnikach, sygnałach z ciała, reduktorach…)
  • kształtowaniu umiejętności społecznych i emocjonalnych
  • dzieciach ze zdiagnozowanym FAS

Prowadząca: mgr Marzena Zawadzka Hernik, trener, pracownik socjalny, pedagog z długoletnim doświadczeniem w pracy z ludźmi w obszarze przemocy, pracy socjalnej, superwizji i zarządzania różnymi grupami. Jej pasją są ludzie, patrzenie za horyzont i pokonywanie kolejnych wyzwań.

UWAGA STUDENCI !!! Studenci WSH mogą udział w warsztacie zaliczyć jako praktykę studencką.

Kierunek Pedagogika I i II stopień – 4 godziny

Psychologia – 4 godziny

Finanse i Rachunkowość – nie mogą wliczać udziału w praktyki.

Inne kierunki – zgodnie z ustaleniami Dziekanów.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x