skype wsh radom
rekrutacja online

Koło Młodych Informatyków na konferencji EXPERT SUMMIT 2018!

Udostępnij

7 listopada 2018 roku studenci WSH w Radomiu, działający w Kole Młodych Informatyków, wzięli udział w ogólnopolskiej konferencji pod hasłem EXPERT SUMMIT 2018 – All about Microsoft technologies.

 Konferencja odbyła się w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym. Jest to już VI edycja największej konferencji w Polsce poświęconej technologiom Microsoft. Skierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów branży informatycznej, którzy chcą odnaleźć się w świecie najnowszych technologii, narzędzi i biznesu. Wydarzenie zrzesza pasjonatów nowych technologii, programistów, designerów, projektantów baz danych, projekt managerów, specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci oraz przedstawicieli wielkiego biznesu w branży IT.

 Nasi studenci uczestniczyli w czterech ścieżkach edukacyjnych w zależności od zainteresowań. Jedna z grup uczestniczyła w szkoleniach związanych z wdrożeniem chmury obliczeniowej Microsoft Azure, inna w ścieżce związanej z wytwarzaniem oprogramowania na platformie .NET, pozostali studenci w szkoleniach związanych z Machine Learning.

Panele tematyczne podzielone były w taki sposób, aby można było zgłębić tajniki związane z projektowaniem , programowaniem czy zarządzaniem projektami IT, nie tylko od strony teoretycznej ale i praktycznej. Pomiędzy warsztatami i wykładami można było zagrać w najnowsze gry komputerowe na specjalnie do tego celu umieszczonych stanowiskach. W trakcie trwania konferencji odbywały się dodatkowo: Targi Pracy IT, Targi Produktów i Szkoleń oraz Targi Outsourcingu.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x