skype wsh radom
rekrutacja online

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości!

W ramach obchodów XXI edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w murach Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu przy ul. Traugutta 61a, w dniach 13-17 listopada 2018 roku, odbyło się szereg przedsięwzięć związanych min. z uwarunkowaniami rozwoju lokalnej przedsiębiorczości. Tegoroczny ŚTP organizowany jest pod hasłem Mówimy o tradycji, myślimy o przyszłości”.

Organizatorzy (Radomska Strefa Gospodarcza, firma MASTERDEV, WSH w Radomiu oraz inni partnerzy) jako główny temat rozmów wybrali przyszłość – rozwój rodzimych firm i gospodarki. Wskazują na rozwój polskiej przedsiębiorczości w różnych kierunkach jaka miała miejsce w ostatnich latach, powstanie środowisk start-upowych, rozpoczęcie działalności instytucji wspierających rozwój małych firm – inkubatorów przedsiębiorczości, parku technologicznego, biur coworkingowych.

Uczestnicy poszczególnych wydarzeń zapoznali się z najnowszymi trendami z zakresu budowania relacji biznesowych i motywacji pracowników, nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i metodami ich wykorzystania w celu podnoszenia efektywności działań handlowych. Organizatorzy chcą przekonać uczestników, iż w dobie problemów z pozyskaniem wykwalifikowanych pracowników, współczesne dedykowane rozwiązania stają się wybawieniem dla przedsiębiorstw, zaś informatyzacja automatyzuje wiele procesów biznesowych i pozwala skupić się pracownikom na efektywnym realizowaniu zadań wnoszących największą wartość dodaną.

W ramach ŚTP zaprezentowano również robota nowej generacji – Kodi, który ma za zadanie inspirowanie i rozwój kreatywności w wielu obszarach, które rodzice mogą śledzić w aplikacji. Uznanie naturalnych talentów odgrywa ważną rolę w naszym przyszłym życiu, aby budować naszą karierę i sprawić, by dorosłe życie było bardziej radosne i spełnione

  • 13 listopad – Oficjalne rozpoczęcie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Radomiu.
  • 14 listopad – Konferencja nt. „Skuteczne techniki wsparcia sprzedaży”.
  • 15 listopad – Prezentacja robota Kodi – godz. 14.00 Aula Auditorium Primum
  • 17 listopad – Panel dyskusyjny nt.: „Przedsiębiorczość pracowników stymulantą rozwoju przedsiębiorstwa”
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x