skype wsh radom
rekrutacja online

Konferencja na 100-lecie Polskiej Polityki Społecznej

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu wraz z Zarządem Głównym i Regionalnym Oddziałem Polskiego Towarzystwa Polityki Społecznej, organizuje Konferencję Naukową na temat: Czerpiąc z przeszłości zmieniamy teraźniejszość. Konferencja jest organizowana w 100 – lecie Polskiej Polityki Społecznej. Patronatem Honorowym konferencji jest Pani Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska.

Celem konferencji jest ukazanie dorobku i dokonań polskiej polityki społecznej w minionym stuleciu. Podjętej debacie naukowej przyświeca teza Stanisława Brzozowskiego: Człowiek ma stać się potężną i szlachetną istotą – oto cel. Społeczeństwo – to droga. Organizatorzy pragną ukazać przemiany społeczne w lokalnej skali, koncentrując się szczególnie na ostatnim ćwierćwieczu, wskazując na inspiracje do działań zaczerpnięte zarówno z minionych doświadczeń i dokonań, jak i na innowacyjne programy, wychodzące naprzeciw wyzwaniom przyszłości. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych polityką społeczną i rozwiązywaniem lokalnych problemów społecznych. Wspólnymi działaniami zmieniajmy naszą rzeczywistość.
Konferencja odbędzie się w dniu 9 listopada 2018 roku w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu, przy ul. Traugutta 61A, Aula Auditorium Primum o godz: 10.00

PROGRAM KONFERENCJI

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x