skype wsh radom
rekrutacja online

Świętujemy 100-lecie Niepodległej Polski!

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości jest okazją dla wszystkich do przypomnienia sobie najważniejszych wątków historii naszego kraju. Historii pisanej krwią, ludzkim wysiłkiem i ogromnym poświęceniem. Jesteś studentem WSH lub uczniem L.O., które objęliśmy patronatem? Zapraszamy na ciekawe warsztaty oraz edukacyjną wycieczkę do Muzeum Niepodległości w Warszawie!

Proponujemy naszym studentom i młodzieży ze szkół średnich objętych patronatem Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, udział w warsztacie „Czy warto być patriotą?”, który poprowadzi dr Małgorzata Kuśmierczyk- Balcerek oraz wycieczkę do warszawskiego Muzeum Niepodległości i Łazienek. Historię Pawiaka i Mauzoleum Walki i Męczeństwa W. i M. Szucha, w których torturowani byli działacze polskiego podziemia, przybliży nam doświadczony przewodnik PTTK.

Pobyt w zespole pałacowo- ogrodowym założonym w XVIII w. przez Stanisława Augusta Poniatowskiego- zwanym Łazienkami Królewskimi, będzie okazją do zobaczenia Pałacu na Wyspie z Królewską Galerią Obrazów czy Starą Oranżerią.

Wydarzenie  obędzie  się w dniu 8 listopada 2018r. (czwartek) w godz. 8:00- 18:00.

Program – Kampus Traugutta 61a :

  1. 8.00 – 9.00 – warsztat Czy warto być Patriotą? s. c2/A1
  2. 9.15 zbiórka w recepcji i wyjazd autokarem do Warszawy.

Zapisy wraz z opłatą przyjmowane będą do dnia 6 listopada 2018r. w Dziale współpracy z zagranicą i praktyk studenckich, w pokoju 103 przy Traugutta 61a.

Koszt uczestnictwa: 10 zł

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W cenę wliczono:

  • udział w godzinnym warsztacie „Czy warto być patriotą?”
  • przejazd autokarem Radom- Warszawa- Radom
  • przewodnika polsko- i anglojęzycznego
  • bilety wstępów.

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x