skype wsh radom
rekrutacja online

Warsztaty „Stop dyskryminacji!” dla szkół patronackich

Udostępnij

Co to jest dyskryminacja? Jakie są jej przejawy? Jak jej przeciwdziałać? Tego dowiedzieli się uczniowie ZSP z Białobrzeg, którzy 26 października od godz. 13:30 uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez wykładowcę WSH, panią dr Małgorzatę Kuśmierczyk – Balcerek. Warsztaty to część cyklu zajęć patronackich skierowanych do szkół objętych patronatem Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu

W ramach patronatu nad placówkami ponadgimnazjalnymi, Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu od lat organizuje ciekawe warsztaty, godziny wychowawcze w szkołach i zajęcia patronackie na terenie dwóch kampusów uczelni. Tym razem 26 października w WSH przy ul. Traugutta 61 a, w warsztatach „Stop dyskryminacji” wzięła liczna grupa 38 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Białobrzeg.

Prócz dyskusji na temat dyskryminacji uczniowie chętnie brali udział w ćwiczeniach praktycznych,  polegających na  kalamburach. Poszły w ruch kolorowe flamastry, kartki a w trakcie zajęć młodzież chętnie opowiadała o różnych przejawach dyskryminacji w życiu codziennym, szukając także możliwości przeciwdziałania jej np. w szkole.

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x