skype wsh radom
rekrutacja online

Jak osiągnąć sukces w startupie?

Udostępnij

30 października  w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu odbyło spotkanie z cyklu Startup Camp, w którym uczestniczyli zaangażowani studenci WSH, zbierający doświadczenia, aby w niedalekiej przyszłości stać się dobrymi przedsiębiorcami. Uczestnicy mieli też okazję poznać założenia nowego programu akceleracyjnego Mazovian Startup, organizowanego przez Youth Business Poland i Województwo Mazowieckie.

Przestrzeń Wyższej Szkoły Handlowej stała się miejscem wymiany myśli, doświadczeń i pomysłów związanych z możliwościami rozwoju własnego biznesu. Tomasz Szczęsny – CEO Re-Finance – doradzał uczestnikom jak skutecznie rozwijać pomysł na biznes, jak nie poddać się porażce i przede wszystkim jak odnieść sukces na rynku pełnym konkurencji. Adrian Migoń – CEO Youth Business Poland – wprowadził studentów w świat programów akceleracyjnych, opowiadał o możliwościach, jakie oferują i nowym programie akceleracyjnym Mazovian Startup, który powstał w ramach tworzenia mazowieckiego ekosystemu wspierania przedsiębiorców.

Mazovian Startup to program akceleracyjny stworzony dla osób, które mają pomysł na biznes innowacyjny i odpowiedzialny społecznie lub prowadzą firmę i szukają wsparcia w rozwoju. W ramach programu mogą zyskać: 6-miesięczną pomoc Mentorów i Doradców, relacje biznesowe z partnerami branżowymi, pomoc w pozyskaniu finansowania, promocję w mediach i wsparcie Województwa Mazowieckiego. Najlepszy startup wygra nagrodę finansową w wysokości 20 000 zł.

Youth Business Poland i Województwo Mazowieckie, którzy są organizatorami programu, szukają startupów, których działalność wpisuje się w co najmniej jeden obszar Inteligentnych Specjalizacji Województwa Mazowieckiego, takich jak: inteligentne systemy zarządzania, bezpieczna żywność,wysoka jakość życia, czy nowoczesne usługi dla biznesu.

 W warsztatach wzięło udział także Koło Naukowe Młodych Menadżerów razem z opiekunem koła dr Iwoną Kurkiewicz.

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x