skype wsh radom
rekrutacja online

Startup camp w WSH!

Chcesz wiedzieć jak osiągnąć sukces w startupie? 30 października  w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu o godz. 11.00  (ul. Traugutta 61a) odbędzie się Startup Camp – wydarzenie oraz bezpłatny warsztat, prowadzony przez Tomasza Szczęsnego założyciela 4 innowacyjnych firm, trenera Strategii Błękitnego Oceanu, Mentora biznesowe oraz autora książki „Strategia 2w1”.

Prowadzenie przedsiębiorstwa z sukcesem to nie lada wyzwanie, zwłaszcza w dobie stale rozwijającej się konkurencji. Jak przetrwać i wygrać? Jak nie poddać się porażce, jak mądrze kierować zespołem oraz sprawić, by firma wreszcie zarabiała? Tego dowiecie słuchając Tomasza Szczęsnego. Prelegent opowie o tym jak tworzył 4 firmy, z których jedna upadła, jedna została sprzedana a ostatnia pozwoliła mu na zapewnienie pasywnego dochodu. Drugim prelegentem będzie Adrian Migoń, Prezes Youth Business Poland, którego można nazwać „ojcem” wielu znaczących projektów biznesowych, gdyż przyczynił się do powstania ponad 600 firm.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli szansę dołączyć do projektu – Mazovian Startup –  Początkujących przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć swoją firmę lub szukają wsparcia w rozwoju firmy działającej do trzech lat. W ramach programu uczestnicy otrzymają 6-cio miesięczne bezpłatne wsparcie mentorów, partnerów biznesowych i wezmą udział w 7 intensywnych warsztatach rozwoju firmy. W finałowym etapie programu najlepsze projekty zawalczą o nagrodę 20 000 zł. Program akceleracyjny Mazovian Startup  finansowany jest z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Rejestracja w https://startupcampradom.evenea.pl/

Wstęp wolny!

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x