skype wsh radom
rekrutacja online

Burza mózgów z Robertem Biedroniem w WSH!

Udostępnij

Wyjątkowe spotkanie, niecodzienny gość oraz wasz głos w sprawach obywatelskich! Tak przebiegała „Burza Mózgów z Robertem Biedroniem”, który w ramach Wykładu Otwartego, w Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu , zaprosił mieszkańców naszego miasta oraz gości z różnych zakątków Polski do wspólnej dyskusji o przyszłości.

Pełna sala, przygaszone światło, atmosfera oczekiwania i on – Robert Biedroń – tym razem nie w ogniu pytań lecz w oczekiwaniu na pomysły i rozwiązania, na wspólną, lepszą Polskę obywatelską! Czy da się żyć lepiej, zmienić coś w mentalności ludzi, w sposobie myślenia polityków? Jakiej Polski chcą Polacy? Nad tym zastanawiali się wspólnie licznie przybyli goście.

Charyzmatyczny, energiczny i gotowy na każde wyzwanie – Robert Biedroń tuż po spotkaniu z mediami na konferencji prasowej, zachęcił wszystkich uczestników „Burzy Mózgów” do otwartości a zarazem do wzajemnego szacunku nawet dla kontrowersyjnych opinii. Radomianie wraz z prowadzącym stworzyli wspólnie sześć postulatów. Wśród nich pojawiły się: rozdzielenie Państwa od Kościoła, wycofanie religii ze szkół, reforma programu 500 + czy choćby liberalizacja ustawy aborcyjnej.

Wszyscy uczestnicy spotkania mogli podzielić się swoimi pomysłami na forum, a dla tych bardziej nieśmiałych została przygotowana urna, gdzie można było zostawić swój anonimowy postulat.

Tuż po spotkaniu Robert Biedroń znalazł czas na podpisywanie książek i zrobienie wspólnych zdjęć ze swoimi zwolennikami.

 

 

 

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x