skype wsh radom
rekrutacja online

Wyjedź z nami na Erasmusa!

Program Erasmus+ jest niebywałą okazją do poszerzenia wiedzy na temat innych kultur, poznania wielu młodych ludzi czy podszkolenia umiejętności językowych. Jeśli jesteś studentem studiów dziennych lub zaocznych- zgłoś swój udział. Procedura aplikacyjna jest bardzo prosta- złóż Formularz aplikacyjny (do pobrania poniżej) wraz ze zdjęciem i CV w języku angielskim w Dziale współpracy z zagranicą i praktyk studenckich (pokój 103, Traugutta 61 a) do dnia 31 października 2018 r.!

Następnie, zostaniesz poinformowany o terminie testu z języka obcego, którym będziesz posługiwać się za granicą i odbędziesz rozmowę kwalifikacyjną, wszystko zgodnie z obowiązującymi w WSH Zasadami rekrutacji na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+. Zakwalifikowane osoby zostaną poinformowane mejlowo o wynikach rekrutacji.

Lista tych osób będzie również zamieszczona w wirtualnym Dziekanacie nie później niż w ciągu 21 dni od terminu napisania testu.

Jeśli jesteś osobą pobierającą stypendium socjalne w roku akademickim 2018/19 lub osobą niepełnosprawną, nie zapomnij, iż do studiów lub praktyk otrzymasz dodatkowe dofinansowanie z programu PO WER w wysokości ponad 800 zł na każdy miesiąc pobytu!!!

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś!!!

Formularz aplikacyjny Erasmus+

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x