skype wsh radom
rekrutacja online

Wykład otwarty „Burza mózgów z Robertem Biedroniem”

Chcesz otwarcie porozmawiać o problemach polskiej polityki? Cenisz dyskusję twarzą w twarz? Zapraszamy wszystkich Radomian na wyjątkowy Wykład Otwarty z udziałem Roberta Biedronia.  Prezydent Słupska zachęca wszystkich mieszkańców naszego miasta  do  wspólnej „burzy mózgów”, która odbędzie się 26 października  o godz. 17:30, w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu!

Polityka może kojarzyć się z zasadami fair play – chce nas o tym przekonać wyjątkowy gość. Robert Biedroń zaprasza do otwartej dyskusji na trudne pytania. Masz pomysł jak wspólnie zmieniać swoje miasto, jak wpływać na kształt naszego kraju? Przyjdź 26 października o godz. 17.30 do Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu i weź udział w burzy mózgów z Robertem Biedroniem.

Robert Biedroń – Politolog, absolwent Szkoły Liderów Politycznych i Społecznych oraz Szkoły Praw Człowieka przy Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Ekspert organizacji praw człowieka w Polsce i za granicą. Były wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka oraz członek sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych. Były delegat do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy, członek grupy doradczej ds. równouprawnienia płci, przymusowych wysiedleń i ochrony przy ONZ. Członek Kongresu Władz Lokalnych i Regionalnych Rady Europy. Prezydent Słupska od 2014 roku.

Zapraszamy 😉

Wstęp  wolny!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x