skype wsh radom
rekrutacja online

Program Przedsiębiorcze Mazowsze – spotkanie informacyjne!

Celem Programu Przedsiębiorcze Mazowsze jest wspieranie rozwoju innowacyjnych usług dla biznesu oraz kształtowanie podnoszenia jakości życia w województwie Mazowieckim za pośrednictwem rozwiązań technologicznych i organizacyjnych.

Akcelerator Mazowiecki to przede wszystkim intensywne działania szkoleniowo-doradcze, realizowane przez specjalistów w branży biznesu, prawa i marketingu. I etapem Programu jest przesyłanie zgłoszeń, które potrwa do 28 października. Na podstawie otrzymanych formularzy zostanie wyłonionych 15 najlepszych Pomysłów. Ich autorzy rozpoczną właściwą część merytoryczną, składającą się kolejno ze szkoleń biznesowych, mentoringu oraz indywidualnych konsultacji technologiczno – eksperckich.

Biuro Kariery zaprasza wszystkich studentów na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 24 października 2018r. o godz. 10:45 w sali C7 przy ul. Traugutta 61a w Radomiu.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x