skype wsh radom
rekrutacja online

Płatne praktyki dla studentów za granicą!

Rozpoczęliśmy kolejny rok akademicki, przed nami nowe wyzwania i przygody, nie można zapomnieć o nauce, ale można połączyć ją z praktyką np.: w słonecznej Grecji, Hiszpanii, Portugalii czy na Cyprze.

Dodatkowym atutem, poza zaliczeniem obowiązkowej, wymaganej programem studiów praktyki, jest możliwość zarobienia środków finansowych na swoje wydatki, studia czy realizację marzeń, nawet od 800 do 1250 euro na miesiąc! Poza dofinansowaniem z programu Erasmus+, uczestnicy otrzymają wynagrodzenie od pracodawcy, zakwaterowanie i wyżywienie. Warunkiem uczestniczenia jest dobra znajomość języka angielskiego i złożenie Formularza aplikacyjnego Erasmus+ w Dziale współpracy z zagranicą i praktyk studenckiej wraz ze zdjęciem i CV napisanym w języku angielskim do dnia 31 października.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w dniu 26 października 2018r. na spotkanie informacyjne z przedstawicielem firmy pośredniczącej w organizacji praktyk zagranicznych Algoos Study, Work &Travel, które odbędzie się w dniu 26 października  o godzinie 11:30 na terenie kampusu przy ul. Traugutta 61a.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x