skype wsh radom
rekrutacja online

Trzy światy. Lodołamacze stereotypów – szkolenie w WSH!

Pracujesz z młodzieżą z zaburzeniami ADHD, autyzmem, Zespołem Aspergera? Chcesz wiedzieć, jak przełamywać stereotypy i bariery? A może chciałbyś podzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi? Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu oraz  Stowarzyszenie Karuzela zapraszają na wyjątkowe szkolenie społeczne  Trzy światy – lodołamacze stereotypów! Przyjdź 18 i 19 października do WSH przy ul. Traugutta 61a i dowiedz się, jak zmieniać świat dzieci i młodzieży z dysfunkcjami społecznymi.

Szkolenie wpisuje się w cykl inicjatyw społecznych dotyczących problemów upowszechniania wiedzy, stosowania metod i technik w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, ADHD, Zespołem Aspergera.  Często osoby te mają problemy z integracją społeczną, problemy edukacyjne i wychowawcze. Szkolenie jest okazją do wymiany doświadczeń w zakresie stosowania nowoczesnych metod pracy w wymienionych wyżej obszarach. Spotkanie praktyków prezentujących własne, oryginalne narzędzia pracy, staje się okazją do wymiany doświadczeń edukacyjnych oraz podzielenia się wiedzą w zakresie terapii i integracji społecznej różnych grup społecznych i zawodowych.

Organizowana debata akademicka ukierunkowana jest również na przełamywanie barier i stereotypów dotyczących funkcjonowania osób ze spektrum autyzmu oraz innych zaburzeń w funkcjonowaniu społecznym człowieka. Prezentowana inicjatywa Stowarzyszenia Karuzela oraz Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, adresowana jest do nauczycieli, pedagogów, nauczycieli szkół i przedszkoli, terapeutów, lekarzy oraz studentów.

Szkolenie odbędzie się w dniach 18 – 19 października 2018 roku w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu przy ul. Traugutta 61A.

ZAPISY I PROGRAM

Zapraszamy studentów, nauczycieli, pedagogów oraz rodziców dzieci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi, którzy chcą poznać lepsze metody pracy terapeutycznej i rozwojowej!

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x