skype wsh radom
rekrutacja online

Debata Kandydatów na Prezydenta

Udostępnij

Emocje, oklaski, tłumy Radomian, skandujące imiona swoich faworytów i oni –  7 kandydatów na Prezydenta Miasta Radomia w ogniu pytań od dziennikarzy i mieszkańców… Taki minął wieczór 17 października, w trakcie debaty prezydenckiej w Wyższej Szkole Handlowej, w Radomiu. Jak kandydaci na włodarzy naszego miasta zaprezentowali swoje sylwetki? Czy wykazali się wiedzą dotyczącą miasta? Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i video z tego wydarzenia!

17 października 2018 roku o godz. 17.30 Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu gościła siedmiu kandydatów na Prezydenta Miasta Radomia. W debacie udział wzięli:

Rafał Czajkowski – KWW Rafała Czajkowskiego
Adam Duszyk – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Ryszard Fałek – KW Bezpartyjni Radomianie
Dominik Hebda – KW Bezpartyjni Samorządowcy
Robert Mordak – KWW Kukiz’15
Wojciech Skurkiewicz – KW Prawo i Sprawiedliwość
Radosław Witkowski- KWW Radosława Witkowskiego „Koalicja na rzecz zmian”

Przyszli kandydaci na włodarzy miasta skonfrontowali swoje opinie i poglądy na temat przyszłości Radomia. W pięciu rundach odpowiedzieli na pytania przygotowane przez dziennikarzy, organizatorów  i mieszkańców, a także mieli szansę podyskutować między sobą dzięki pytaniom wzajemnym.

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x