skype wsh radom
rekrutacja online

Wybory do Samorządu Studenckiego WSH!

Masz w sobie charyzmę przywódcy? Lubisz działać na rzecz innych? Chcesz stać się częścią Samorządu Studenckiego? Jeśli tak – zgłoś swoją kandydaturę lub wspieraj swoich kolegów i weź udział w Wyborach do Samorządu Studenckiego.

Samorząd Studentów Wyższej Szkoły Handlowej jest podstawowym organem studenckim, którego zadaniem jest ochrona praw studentów, reprezentowanie studentów, inicjowanie życia kulturalno – rozrywkowego na uczelni oraz dbanie o sprawy socjalno – bytowe studentów. W związku z rozpoczęciem nowego roku akademickiego przeprowadzone zostaną wybory do Parlamentu Studentów WSH, organów kolegialnych WSH oraz komisji branżowych.

Osoby zainteresowane kandydowaniem na Stanowisko Przewodniczącego Parlamentu Studentów WSH prosimy o przysyłanie swojej kandydatury, zawierającej krótki opis i zdjęcie  do dnia 11.10.2018 mailowo: mashahadubiak2058@gmail.com

Szczegółowych informacji udziela Maria Hadubyak – mashahadubiak2058@gmail.com

Wybory na stanowisko Przewodniczącego Parlamentu Studentów WSH, jego zastępcy oraz sekretarza, a także przedstawicieli studentów do organów kolegialnych i komisji branżowych, odbędą się w dniach :

do 19 października 2018 roku w godzinach pracy uczelni od 8.00 -17.00 w budynku Wyższej Szkoły Handlowej, przy ulicy Traugutta 61 a.

ZAPRASZAMY 🙂

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x