skype wsh radom
rekrutacja online

Debata kandydatów na Prezydenta Radomia!

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu już od 20 lat działa na rzecz miasta i regionu poprzez organizację licznych wydarzeń otwartych. Wśród nich są m.in.: wykłady ze znanymi politykami, wykłady międzynarodowe, akcje charytatywne, wydarzenia artystyczne i sportowe. Wybory samorządowe 2018 są niewątpliwie jednym z najistotniejszych wydarzeń politycznych w najbliższym czasie, które wpłyną na życie mieszkańców Radomia. W trosce o dokonanie świadomej decyzji podczas wyborów 21 października 2018 roku Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu organizuje Debatę Prezydencką z udziałem wszystkich kandydatów na Prezydenta Radomia.

Udział w debacie potwierdzili wszyscy kandydaci na urząd Prezydenta Miasta Radomia:

KWW Rafała Czajkowskiego – Rafał Czajkowski
KW Polskie Stronnictwo Ludowe – Adam Duszyk
KW Bezpartyjni Radomianie – Ryszard Fałek
KW Bezpartyjni Samorządowcy – Dominik Hebda
KWW Kukiz’15 – Robert Mordak
KW Prawo i Sprawiedliwość – Wojciech Skurkiewicz
KWW Radosława Witkowskiego „Koalicja na rzecz zmian” – Radosław Witkowski

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Radomia, naszych studentów, wykładowców oraz pracowników Uczelni na to wyjątkowo ważne wydarzenie. Debata odbędzie się 17 października 2018, o godz. 17.30 w Auditorium Primum Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu przy ul. Traugutta 61a.

Formuła debaty przewiduje również pytania od publiczności!

Współorganizacja:
Gazeta Wyborcza w Radomiu oraz Radomska Grupa Mediowa, w której skład wchodzą m.in.: Radio Rekord, telewizja Dami oraz portal cozadzień.pl

Serdecznie zapraszamy!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x