skype wsh radom
rekrutacja online

Paweł Kukiz w WSH!

Udostępnij

26 września o godz. 17.00 w murach Wyższej Szkoły Handlowej, w Radomiu lider ruchu KUKIZ15′, Paweł Kukiz spotkał się Radomianami. Prócz wielu tematów i problemów społecznych, które omówili przedstawiciele ugrupowania, lider zarekomendował także kandydaturę posła Roberta Mordaka na urząd Prezydenta Miasta Radomia.

Choć ruchem kieruje Paweł Kukiz tym razem, spotkanie z Radomianami rozpoczął i prowadził poseł Robert Mordak – kandydat KUKIZ15′ na Prezydenta Miasta Radomia. Poseł podziękował Kukizowi  za wsparcie oraz rekomendację.

Prócz spraw organizacyjnych dotyczących ruchu, które w porozumieniu z liderem przedstawił poseł Mordak, Paweł Kukiz zdradził także kilka pomysłów ugrupowania na odwrócenie roli samorządów w Polsce i  Radomiu. Jednym z filarów miałaby być także rewolucja w obsadzaniu stanowisk, w dużych spółkach miejskich na drodze konkursu.

Nie zabrakło także pytań od publiczności między innymi: o przyszłość, lotniska w Radomiu, o korupcję oraz komentarz lidera do sposobu rozwiązywaniu problemów społecznych w Radomiu przez różne ugrupowania.

 

 

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x