skype wsh radom
rekrutacja online

Międzynarodowy Dzień Mediacji

Udostępnij

Mediacja jest pomocną metodą rozwiązania sporów, która może być zastosowana we wszelkich problemach relacji międzyludzkich. Prowadzona jest zarówno w sprawach sądowych, jak i prywatnych. Może dotyczyć m.in. sporów rodzinnych, pracowniczych, rówieśniczych, sąsiedzkich, szkolnych, gospodarczych czy międzynarodowych.

Koło Naukowe Psychologii WSH włącza się w tegoroczne obchody Międzynarodowego Tygodnia Mediacji i zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów i pracowników WSH na wykład prezesa Oddziału Polskiego Centrum Mediacji w Radomiu Małgorzaty Mąkosy poświęcony mediacji, który odbędzie się w dniu 16.10.2017 roku o godz. 8.00. w Auli 1 przy ul. Traugutta 61a. Podczas wykładu będzie można dowiedzieć się o tym, kto może zostać mediatorem, jakie sprawy mogą być rozwiązywane na drodze mediacji, jak wygląda przebieg postępowania mediacyjnego oraz jakie korzyści płyną z mediacji.

Udział w wykładzie jest bezpłatny.

Więcej informacji udziela
opiekun Koła Psychologii:
dr Paweł Nowak
e-mail: pnowak@wsh.pl

Serdecznie zapraszamy! 🙂

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x