skype wsh radom
rekrutacja online

Wakacyjny wolontariat

Udostępnij

,,Wolontariat jest w nas”- tak mówią wolontariuszki Studenckiej Organizacji Wolontariat, działającej w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Pomimo wakacji wolontariusze pod czujnym okiem opiekuna dr Agnieszki Sadowskiej niosą pomoc potrzebującym.

Jednym z punktów przystanku wolontariat była Wioska Dziecięca w Siedlcach, gdzie jedna ze studentek – Pani Agnieszka Nikodym pracowała z dziećmi, obdarzając je uśmiechem i pomysłami na pozytywnie zakręcony dzień.

Pomoc przydała się także w Ośrodku Wychowawczym Słoneczny Dom w Radom.  Tu swoje zaangażowani ei dobre serce okazała Pani Agnieszka Burzyńska. Studentka nie przeszła obojętnie obok potrzebujących. Zaopatrzyła placówkę w niezbędne artykuły tj. ubranka dla dzieci, proszki artykuły gospodarstwa domowego. Taka pomoc dla POW Słoneczny Dom w Radomiu jest niezbędna przez cały rok.

Zachęcamy do wsparcia, tak jak to czynią nasi wolontariusze. Wolontariat jest to ciężka praca, ale efekty tej pracy są bardzo satysfakcjonujące.

Zapraszamy studentów do współpracy w kolejnym roku akademickim!
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x