skype wsh radom
rekrutacja online

Oficjalna premiera nowego spotu WSH Erasmus+!

Udostępnij

Już jest, jeszcze ciepły….nowy spot Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu! Tym razem w role profesjonalnych aktorów wcielili się studenci z programu Erasmus+ oraz studenci WSH z Polski i Ukrainy! Ciekawi efektów? Zapraszamy!!!

Tym razem sympatyczna grupa studentów z Wymiany Erasmus+ w towarzystwie studentów WSH z Polski i Ukrainy stała się inspiracją do stworzenia nowego spotu Uczelni. Program Erasmus plus właśnie przeżywa swoje 30-lecie, a nasi studenci rok rocznie są dowodem na to, że wspaniała i międzynarodowa atmosfera może łączyć ludzi z całego świata! Hasło przewodnie spotu One step closer to the world, definiuje sposób, w jaki program integruje studentów różnych kultur oraz narodowości! Jesteśmy dumni, że każdego roku studiuje w Wyższej Szkole Handlowej coraz więcej zagranicznych studentów, tworząc niezwykły, multikulturowy charakter Uczelni.

Gotowi na premierę? ZAPRASZAMY !!! 😉

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x