skype wsh radom
rekrutacja online

Studia w języku angielskim – Zarządzanie!

Udostępnij

Wyższa Szkoła Handlowa stale doskonali kierunki i jakość kształcenia, aby przygotować absolwentów do wejścia na rynek pracy i dalszej kariery zawodowej. W roku akademickim 2018/19 zostaną uruchomione 3-letnie studia w języku angielskim na kierunku Zarządzanie.

Studia anglojęzyczne realizowane będą w ramach projektu „Nowe kompetencje – lepsze jutro” współfinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Wiedza POWR.03.05.00-IP.08-00-PZ1/17, dzięki czemu aż 4 semestry studiów będą nieodpłatne!

Program studiów ma charakter interdyscyplinarny. Treści kształcenia obejmują zagadnienia prawnicze oraz przedmioty z zakresu nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu. Znaczna część zajęć ma charakter praktyczny.

W programie studiów wyeksponowana będzie problematyka indywidualnej przedsiębiorczości. Ma to służyć przygotowaniu absolwentów do prowadzenia własnego biznesu, a także ukształtowaniu postawy otwartości na zmiany i kreatywności. Równie istotne z punktu widzenia sukcesu na rynku pracy jest ukształtowanie wśród studentów umiejętności zarządzania systemem komunikacyjnym organizacji, ze szczególnym uwzględnieniem działań public relations w procesie kształtowania wizerunku firmy. W trakcie zajęć o charakterze praktycznym (ćwiczeń, warsztatów, seminariów), studenci będą samodzielnie rozwiązywać problemy, współpracować w zespołach, korzystać z różnych źródeł informacji, łączyć i porządkować wiedzę, organizować i oceniać pracę własną i cudzą, przygotowywać projekty biznesowe czy realizować wystąpienia ustne dotyczące zagadnień szczegółowych.

W ramach projektu studenci będą uczestniczyli w cyklu szkoleń z zakresu umiejętności miękkich, informatycznych i językowych. Dodatkowo każdy student będzie odbywał płatne praktyki w największych przedsiębiorstwach regionu.

Opłaty:

Wpisowe: 300 euro

Kaucja: 2500 euro*

Z kwoty kaucji finansowane będą dwa płatne semestry: 3 i 5.

Więcej informacji na www.wsh.pl

Rekrutacja trwa! Ilość miejsc jest ograniczona!

Zapraszamy na studia!

 


Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x