skype wsh radom
rekrutacja online

Konferencja studencka w WSH!

Jesteś studentem psychologii a może absolwentem lub doktorantem studiów pedagogicznych? Jeśli interesują Cię tematy społeczne, psychologiczne oraz pedagogiczne, chciałbyś wystąpić z wykładem lub porozmawiać ze specjalistami w tej dziedzinie, Studenckie Koło Naukowe Psychologii oraz Koło Młodych Pedagogów Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu zapraszają do udziału w II Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej nt.: ,,Nowe tendencje w psychologii i pedagogice’’. Inicjatorami i głównymi organizatorami konferencji są studenci psychologii i pedagogiki Wydziału Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Celem konferencji jest stworzenie forum wymiany poglądów i dyskusji na temat kluczowych problemów współczesnej psychologii i pedagogiki. Do udziału w konferencji serdecznie zapraszamy kadrę naukowo-dydaktyczną, studentów i doktorantów z różnych ośrodków akademickich, a także specjalistów i praktyków z dziedziny psychologii i pedagogiki.

Zgodnie z głównym hasłem konferencji proponujemy następujące obszary tematyczne:

1. Współczesne kierunki rozwoju psychologii i pedagogiki
2. Innowacyjność w psychologii i pedagogice
3. Nowe perspektywy w pomocy psychologiczno-pedagogicznej
4. Problematyka wychowania w zmieniającym się świecie
5. Patologie społeczne XXI wieku
6. Aktualne wyzwania w psychologii pracy i organizacji
7. Wpływ nowych technologii na funkcjonowanie psychospołeczne
8. Wokół problematyki zdrowia i choroby
Otwarci jesteśmy również na propozycje zagadnień wynikających z własnych zainteresowań i prowadzonych badań naukowych, a pozostających w kontekście tematu konferencji.

Zasady uczestnictwa
: Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest przesłanie tematu wystąpienia wraz z kartą zgłoszenia. Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne.
Tematy wystąpień prosimy zgłaszać drogą e-mailową do dnia 10.06.2018 na adres: psyche@wsh.pl

Miejsce konferencji
: Konferencja odbędzie się 21 czerwca 2018 roku w budynku Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu przy ul. Traugutta 61a., rejestracja uczestników godz.: 9:30 – 10:00

Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający czynny udział w konferencji.

Kontakt: dr Paweł Nowak, Agnieszka Gregier – psyche@wsh.pl

KARTA ZGŁOSZENIA

PROGRAM KONFERENCJI

ZAPROSZENIE

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x