skype wsh radom
rekrutacja online

Nowoczesne zarządzanie biznesem

Udostępnij

We współczesnym zarządzaniu efektywną odpowiedzią na wyzwania otoczenia jest dobrze określona strategia firmy, której opracowanie i wdrożenie podejmowane jest dość często w warunkach niepełnej informacji. Stwarza to duże ryzyko popełnienia błędu w dość szybko zmieniającym się otoczeniu rynkowym.

Istotę, cechy ryzyka oraz proces zarządzania ryzykiem we współczesnym świecie przybliżył studentom WSH – Piotr Żmudzki- Regionalny Koordynator Programów Edukacji Ekonomicznej. W trakcie spotkania prelegent pokreślił rolę Biura Informacji Kredytowej. „BIK nie jest czarną listą. Większość zgromadzonych informacji to dane pozytywne, pokazujące, że Jan Kowalski miał lub ma zobowiązanie i je rzetelnie spłacał lub spłaca. Błędem jest w związku z tym myślenie, że do BIK przekazywane są tylko informacje negatywne”- powiedział prowadzący.

Zaletą BIK jest to, że kredytobiorcy mogą legitymować się dobrą historią kredytową potwierdzającą ich wiarygodność, dzięki czemu otrzymują lepszą ofertę kredytową, oszczędzają czas dzięki zautomatyzowaniu i uproszczeniu procedury kredytowej, są chronieni przed nadmiernym zadłużeniem czy mogą chronić swoją tożsamość i uniknąć wyłudzenia kredytu na swoje dane.

Spotkanie odbyło się 2 czerwca w budynku przy ul. Traugutta 61a.

Dziękujemy uczestnikom za udział:)

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x