skype wsh radom
rekrutacja online

Międzynarodowy Dzień Dziecka!

Udostępnij

Obchodzony w Polsce od 1952 roku Dzień dziecka jest świętem wszystkich dzieci bez względu na ich wiek. W polskim kalendarzu zapisał się na stałe, podobnie jak w innych krajach nadbałtyckich. W tym dniu inicjuje się różnego rodzaju akcje na rzecz dzieci- integracyjne, społecznościowe czy humanitarne. Jedną z nich, na kilka dni przed oficjalną datą, zainicjowało radomskie Stowarzyszenie Centrum Młodzieży „Arka”, w którym wzięli udział także studenci WSH, z programu Erasmus+

To było niesamowite spotkanie, łączące nie tylko pokolenia młodszych dzieci, ale także młodzieży różnych ras i narodowości! Studenci, realizujący program studiów w Wyższej Szkoły Handlowej: Merve Ozakinci i Omer Yel (Turcja), Jean Claude Ndi (Kamerun), Elkhan Gurbanli (Azerbejdżan) i Ala’a Sami Khris (Jordania) przy wspólnej zabawie z dziećmi opowiadali o swoich krajach, tradycjach i znajomych.

Studenci mieli szansę poznać kolejne, tradycyjne święto w polskiej odsłonie, a dzieci – poznać fantastycznych przyjaciół z różnych stron świata! Dziękujemy studentom za udział, szlachetne serce, radość okazaną dzieciom i wsparcie maluchów:)

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x