skype wsh radom
rekrutacja online

Wybraliście Miss i Mistera WSH!

Udostępnij

Skradli serca publiczności i zdobyli najwięcej ilość głosów – w piątkowy, burzliwy i bardzo gorący wieczór 25 maja tuż przed północą Studenci Wyższej Szkoły Handlowej wybrali Mistera i Miss WSH 2018 roku!! Podczas niezapomnianej imprezy studenckiej w Clubie Archiwum koronę oraz tytuł Miss WSH 2018 otrzymała Diana Tkachuk a puchar Mistera WSH powędrował do Aleksandra Shornikova!

To była niesamowita noc pełna gorących rytmów, tanecznych zmagań oraz emocji sięgających zenitu. Tuż po 20:30 w klimat wprowadził studentów kameralny koncert Pawła Mosiołka, który wraz z publicznością zaśpiewał kilka znanych coverów oraz swoje przeboje np.: „Nie dla Czasu”.

Najbardziej oczekiwany punkt programu: prezentacja kandydatów do tytułu Miss i Mistera WSH rozpoczął się tuż po 22:00! Cztery piękne studentki oraz czterech przystojnych studentów zaprezentowało się na scenie. Każdy z nich miał chwilę, by zainteresować publikę swoja osobą oraz zachęcić do głosowania.

Druga, gorąca konkurencja zdradziła przed publicznością umiejętności taneczne kandydatów. Na parkiecie zaprezentowali się kandydaci i kandydatki połączeni w pary! Emocjom nie było końca. Jednak tuż po 24:00 przyszedł czas na oficjalne ogłoszenie wyników. Najwięcej głosów od publiczności a tym samym największą sympatię kolegów i koleżanek zdobyli kandydaci z numerem 2 Diana i Aleksander – to oni z rąk prowadzącej studentki Inny Kalinowskiej oraz dra Piotra Chojnackiego otrzymali te zaszczytne tytuły! Miss i Mister WSH są studentami trzeciego roku, Diana studiuje Zarządzanie a Aleksander Stosunki Międzynarodowe.

Oprócz zaszczytnego tytułu, korony i pucharu, studenci otrzymali również vouchery na realizację profesjonalnej sesji zdjęciowej w studiu (Fabryka Studio) znanego, radomskiego fotografa, Łukasza Wójcika – gratulujemy!!!

Tuż po ogłoszeniu wyników studenci rozpoczęli szaloną zabawę przy międzynarodowych rytmach muzyki klubowej!

Dziękujemy wszystkim studentom za udział w konkursie a spóźnialskich zapraszamy za rok!!

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x