skype wsh radom
rekrutacja online

PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI W WSH!

Udostępnij

18 maja 2018 roku, Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, miała zaszczyt gościć w murach Uczelni, Premiera Mateusza Morawieckiego! Spotkanie Szefa Rządu w mieszkańcami Radomia miało charakter otwarty. Podczas przemówienia, Premier poruszył niezwykle istotne dla naszego miasta kwestie, takie jak: walka z bezrobociem, przyszłość lotniska w Radomiu, inwestycje w przemysł zbrojeniowy czy też odbudowa posterunków Policji w całym regionie radomskim. Nie obyło się również bez obietnic i deklaracji.

„Mi Radom jest szczególnie bliski” – tymi słowami, Premier Morawicki, rozpoczął wystąpienie w Auditorium Primum Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, w której zgromadziło się kilkaset osób. Premier odniósł się do roli Radomia na tle historycznym, głównie w kontekście walki o wolność i demokrację. Po krótkiej lekcji historii naszego miasta, Mateusz Morawiecki przeszedł do przedstawienia programu dla Radomia na kilka najbliższych lat. Nie zdradzając nazwiska kandydata na Prezydenta Miasta Radomia z ramienia PiS, wypunktował najważniejsze problemy, z którymi boryka się nasze miasto, i które w odczuciu Szefa Rządu, należy rozwiązać. „Mamy bardzo dobrego kandydata, znakomitego” – dodał, sugerując, że Radomianie, muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość, aby poznać konkretne nazwisko. Wśród wymienionych postulatów znalazły się: zapewnienie wyższego standardu służby zdrowia, wielkie zamówienia publiczne w Fabryce Łucznik, zwiększenie zatrudnienia w Centrum Informatyki Ministerstwa Finansów, mającym swoją siedzibę w Radomiu oraz odbudowa dróg. Zadeklarował też pomoc w rozwoju powiatu szydłowieckiego i przysuskiego. Na zakończenie spotkania, mieszkańcy miasta, mieli okazję do zadawania pytań oraz zrobienia pamiątkowego zdjęcia z Premierem.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x