skype wsh radom
rekrutacja online

Targi Pracy w WSH!

Targi Pracy Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu to wydarzenie promujące kreatywność, zaangażowanie i przedsiębiorczość kandydatów do pracy oraz nowatorskie podejście przedstawicieli firm wychodzących naprzeciw oczekiwaniom przyszłych pracowników. Nie ograniczają się tylko do prezentacji ofert zatrudniania, ale stanowią doskonałą platformę do wymiany doświadczeń zawodowych i prezentacji nowych trendów oraz perspektyw na rynku pracy.

Studenci mają możliwość uzyskania konkretnych informacji bezpośrednio od pracowników firm oraz nawiązania pierwszego kontaktu z przyszłymi pracodawcami. W tegorocznym programie, oprócz stoisk reklamowych i prezentacji rozwojowych firm, nie zabraknie specjalistycznych prelekcji na temat: tworzenia dokumentów aplikacyjnych pod kątem wymagań stawianych przez pracodawców, kreowania własnej marki w portalach społecznościowych, zagadnień związanych z organizacją zarobkowego wyjazdu za granicę, jak i warsztatów szkoleniowych: „Kreatywne CV – wideo CV”, „Własna firma – od pomysłu do działania”, czy webinarium online prezentującego tematykę branży e-commerce od strony praktycznej.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x