skype wsh radom
rekrutacja online

Spotkanie autorskie z Janem Wojciechem Piekarskim

Udostępnij

Ciekawostki ze świata dyplomacji oraz z życia szefa Protokołu Dyplomatycznego w gabinecie prezydentów RP stały się głównym wątkiem spotkania autorskiego z Janem Wojciechem Piekarskim – wykładowcą, dyplomatą, byłym ambasadorem PR w Belgii i Luksemburgu. Na zaproszenie Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, autor książki „Polski Most Szpiegów”  Radomianin i polski dyplomata 26 kwietnia spotkał się z publicznością w Cafe Gallery przy ul. Traugutta 61a.

Spotkanie autorskie pod hasłem „Polski Most Szpiegów” zgromadziło nie tylko studentów WSH, ale także Radomian zainteresowanych tematem szpiegostwa i polskiej dyplomacji w latach 1991 -1997.

W trakcie spotkania  gość relacjonował spotkania z głowami państw, zdradzał tajniki protokołu dyplomatycznego w trakcie prezydentury Lecha Wałęsy czy Aleksandra Kwaśniewskiego, odpowiadał na pytania a na koniec podpisał także egzemplarze książki „Polski Most Szpiegów” wywiadu rzeka z Wojciechem Piekarskim.

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x