skype wsh radom
rekrutacja online

Wygraj Bilet do Europarlamentu

Rusza kolejna edycja, cieszącego się ogromną popularnością konkursu „Wygraj Bilet do Europarlamentu”, którego organizatorem jest Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu. Tegorocznym fundatorem dwóch jednoosobowych zaproszeń do jednej z siedzib Parlamentu Europejskiego w Brukseli lub Strasburgu została Pani Europoseł Julia Pitera.

Ideą konkursu jest propagowanie wiedzy na temat Unii Europejskiej i Parlamentu Europejskiego wśród młodzieży klas maturalnych z Radomia i okolic. W dotychczasowych edycjach udział wzięło już ponad 5000 maturzystów! Konkurs przebiega w dwóch etapach. Jego szczegóły znajdziecie w Regulaminie. Szczęśliwymi Laureatami zostało już ponad 40 osób. Dołącz do nich i TY!

Co trzeba zrobić? Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu i wypełnij kupon.

REGULAMIN KONKURSU

Losowanie kuponów odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2018r. o godzinie 13:00 w budynku Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu przy ul. Traugutta 61a.

ZAPRASZAMY 🙂

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x