skype wsh radom
rekrutacja online

Polski Most Szpiegów – spotkanie autorskie

Szpiegostwo to działalność jednoznacznie negatywna, zazwyczaj o charakterze przestępczym, budzącym przy tym ogromne kontrowersje. Jednocześnie jest tematem niezwykle interesującym. Na jego kanwach oparto wiele filmów i książek. Jedną z nich jest „POLSKI MOST SZPIEGÓW” – wywiad rzeka z Ambasadorem Janem Wojciechem Piekarskim.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Radomia i okolic oraz całą społeczność akademicką WSH na spotkanie autorskie z Ambasadorem Janem Wojciechem Piekarskim, które odbędzie się 26 kwietnia 2018, o godz. 12.00 w Cafe Gallery Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, przy ul. Traugutta 61a. Spotkanie pod nazwą „Polski Most Szpiegów” będzie doskonałą okazją do poznania kulis polskiej dyplomacji.

Wstęp na wydarzenie jest wolny!

Jan Wojciech Piekarski – polski dyplomata, ambasador RP w Belgii i Luksemburgu (1998–2002) oraz Izraelu (2003–2006), ambasador ad personam.

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x