skype wsh radom
rekrutacja online

Wykład Założyciela WSH z okazji 100-lecia ZSE w Radomiu!

Udostępnij

Zbliża się wyjątkowy Jubileusz 100 – lecia Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu. To niezwykła okazja, by wszyscy absolwenci  5 października spotkali się w murach swojej dawnej szkoły i podzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z kolejnymi pokoleniami uczniów.  Wśród nich są osoby, które zasłużyły się dla miasta, z sukcesami prowadzą swoje firmy, tworzą instytucje. Jednym z grona zaszczytnych absolwentów ZSE jest także Założyciel Wyższej Szkoły Handlowej, mgr Andrzej Maj, który 20 kwietnia o godz. 12.00 w Auditorium Primmum przy ul. Traugutta 61a opowiedział uczniom „Ekonomika” o tym, dlaczego warto wierzyć w marzenia, podążać za nimi i wierzyć w swój sukces!

100-lecie  Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu oraz 20-lecie Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu to niezwykła okazja, by porozmawiać o sukcesie! Po pierwsze sukcesie radomskiego Ekonomika, którego od lat opuszcza zdolna i wykształcona młodzież, a także sukces WSH – jedynej niepublicznej uczelni w regionie, która stale się rozwija, proponując absolwentom szkół średnich z Radomia i regionu coraz to nowsze kierunki kształcenia! Te dwie wyjątkowe instytucje łączy także osoba! Jednym z wielu szacownych absolwentów ZSE jest Założyciel Wyższej Szkoły Handlowej, mgr Andrzej Maj, który na zaproszenie Dyrekcji Szkoły przybliżył swoją drogę do sukcesu, a  także opowiedział, dlaczego warto sięgać wyżej, podążać za marzeniami, nie zrażać się porażkami w szkole, bądź w życiu zawodowym.

Zanim zdecydowałem się na założenie Uczelni Wyższej, byłem przedsiębiorą, prowadziłem firmy. Marzyłem jednak o miejscu, które będzie pomagało zdobywać młodym ludziom rzetelną wiedzę, przyciągać studentów z całego świata, w którym mówi się różnymi językami, szanuje różne postawy i poglądy”. Wiedziałem, jednak, że najpierw muszę na to zarobić (…) Kierując swoją uwagę na konkretny cel, marzenia i podążając wytyczoną drogą, można osiągnąć sukces – jak podkreślił Założyciel.

Marzenie to spełniło się. Dziś oprócz studentów z Radomia i regionu, dzięki wymianie międzynarodowej, w murach uczelni studiuje ponad 100 studentów z różnych stron świata. Obecnie uczelnia współpracuje z 170 uczelniami partnerskimi z 22 krajów Europy, a dzięki obecności studentów zagranicznych uczelnia posiada niezwykłą, międzynarodową atmosferę!

Uczelnia od lat współpracuje w Radomskim „Ekonomikiem”. Szkoła od wielu lat objęta jest Patronatem Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, dlatego uczniowie na co dzień mogą korzystać z interesujących zajęć praktycznych i warsztatowych organizowanych w murach WSH oraz brać udział we wszystkich wydarzeniach. Dzięki temu w trakcie edukacji na poziomie technikum uczniowie mogą już decydować o swoje przyszłości, integrując się ze środowiskiem akademickim, a także wybierając spośród 11 kierunków studiów.

Wspólna historia i współpraca jest okazją, by jeszcze bardziej zacieśniać relacje!

      
     

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x