skype wsh radom
rekrutacja online

Nurkuj z nami – Rusza III edycja kursu nurkowego!

Marzysz o podwodnych wojażach, lubisz nurkowanie a woda to twój żywioł? zapraszamy na trzecią edycję kursu nurkowego – Open Water Diver!

Dla studentów WSH specjalna oferta cenowa – zamiast 1200 zł – 500 zł za cały kurs. Zapewniamy sprzęt nurkowy! 

Jak wygląda kurs podstawowy?

Open Water Diver to podstawowy kurs nurkowy. Podczas jego trwania posiądziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci cieszyć się pięknem podwodnego świata w sposób bezpieczny i komfortowy.

Na czas kursu nie musisz martwić się o sprzęt nurkowy. W jego cenie zawarte jest pełne wyposażenie poza maską i rurką nurkową.

Wymagania wstępne:

  • wiek min. 18 lat lub min. 15 lat za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów
  • podstawowa umiejętność pływania

Praktyczna organizacja zajęć:

Szkolenie Open Water Diver składa się z trzech bloków zajęć.

– Zajęcia teoretyczne to ok. 10 godzin zajęć.

Część teoretyczna obejmuje następujące tematy :

  • historia nurkowania i struktura szkoleń SDI/TDI
  • sprzęt nurkowy
  • środowisko i fizyka nurkowania
  • medycyna nurkowa
  • podstawy dekompresji
  • technika nurkowania
  • omówienie pytań egzaminacyjnych
  • egzamin teoretyczny

– Zajęcia basenowe nauczą Cię korzystać w praktyce ze sprzętu nurkowego, utrzymywania neutralnej pływalności, jak również podstawowych technik poruszania się pod wodą. Zajęcia odbywają się w przyjaznym i kontrolowanym środowisku co pozwala na nieśpieszne i bezstresowe opanowanie wymaganych przez instruktora umiejętności.

– Zajęcia w wodach otwartych pozwolą Ci zweryfikować w praktyce umiejętności i wiedzę zdobyte podczas poprzednich części szkolenia. Są też znakomitą okazją do pierwszych zanurzeń w realnym środowisku nurkowym pod okiem instruktora, który wskaże ewentualne niedociągnięcia i podpowie jak je wyeliminować.

Ta część kursu obejmuje 4 nurkowania w wodach otwartych. Organizujemy je na jednym z polskich akwenów. Ze względu na swoje właściwości szczególnie do tego celu polecamy krakowski Zakrzówek lub tzw. „Koparki” w Jaworznie. Ze względów logistycznych nurkowania te realizujemy w formie dwudniowego, najczęściej weekendowego wyjazdu.

Zdobyte uprawnienia:

Po pozytywnym zdaniu egzaminów teoretycznego i praktycznego uczestnik kursu otrzymuje międzynarodową licencję, która uprawnia go do nurkowania do głębokości 18 m.

Zgłoszenia przyjmuje:

Paulina Marcinkiewicz

pmarcinkiewicz@wsh.pl

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x