skype wsh radom
rekrutacja online

Wolontariat międzynarodowy

Temat wolontariatu jest w ostatnim czasie niezwykle popularny. Trudno się dziwić, wokół nas jest wielu ludzi, którzy potrzebują wsparcia i pomocy. Studenci i uczniowie szkół średnich włączają się w działalność woluntarystyczną, upatrując w niej niezwykle wartościowy element procesu wychowania i edukacji.

Wolontariat nie jest niczym nowym, choć skrzydła rozwinął w XXI w., jego idea zrodziła się już w antycznej Grecji. Pomaganie innym wypływa z naszej historii, kultury i mentalności.

Chcesz zaangażować się na rzecz pomocy innym? Zapraszamy wszystkich studentów i słuchaczy studiów podyplomowych WSH na potkanie informacyjne dotyczące wolontariatu międzynarodowego odbędzie się w dniu 10 kwietnia (najbliższy wtorek) o godzinie 16:00 w siedzibie Centrum Wolontariatu Międzynarodowego „Arka” przy ul. Kelles- Krauza 19 w Radomiu.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x