skype wsh radom
rekrutacja online

Wizyta studyjna w Ambasadzie Ukrainy!

Udostępnij

Stosunki międzynarodowe w dobie globalizacji, a także wobec obecnie rozgrywających się wydarzeń na świecie i w Unii Europejskiej, stanowią podstawę działań dyplomatów na wszystkich szczeblach państwowych. By lepiej poznać te zagadnienia, Dział Współpracy z Zagranicą i Praktyk Studenckich oraz Biuro Kariery Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów do udziału w wizycie studyjnej w Ambasadzie Ukrainy w Warszawie w dniu 27 kwietnia (piątek) 2018 r.

Jest to kolejna inicjatywa Koła Młodych Dyplomatów i Biura Kariery WSH, dzięki której studenci mają możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia zawodowego pod okiem wybitnych specjalistów i zawodowych dyplomatów, które z pewnością będzie doskonałą kartą w dalszej karierze zawodowej naszych studentów.

Wszystkich studentów zainteresowanych głębieniem wiedzy dotyczącej protokołu dyplomatycznego oraz  innych niezwykle istotnych zagadnień związanych z dyplomacją prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: pchojnacki@wsh.pl

Więcej informacji udziela koordynator wizyty:

dr Piotr Chojnacki,

pchojnacki@wsh.pl

Wyjazd w dniu 20 kwietnia o godz. 8.15 – WSH Traugutta 61a.

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x