skype wsh radom
rekrutacja online

Miss i Mister WSH – czekamy na zgłoszenia!

Udostępnij

Konkursy piękności cieszą się ogromnym zainteresowaniem młodych osób. Wiele modelek i modeli swoją karierę rozpoczynało od udziału w konkursach miss czy mistera. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Wyborach. Poza dumnym tytułem Miss i Mistera WSH, bezcennych emocji podczas każdego z etapów konkursu, przeżycia niesamowitej przygody oraz zdobycia popularności wśród środowiska studenckiego, do wygrania będą również nagrody rzeczowe!

Chcesz wziąć udział w konkursie? Prześlij wypełniony formularz zgłoszeniowy na na adres konkurs@wsh.pl . Jedynym warunkiem ubiegania się o tytuł Miss i Mistera WSH jest posiadanie statusu studenta naszej Uczelni. Jury będzie informować na bieżąco o kolejnych etapach wyborów, za pośrednictwem wszystkich kanałów komunikacji ze studentami! Konkurs odbywać się będzie etapowo. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu będzie czuwać jury.

Finał konkursu odbędzie się w dniu 25 maja 2018 r. podczas imprezy studenckiej w klubie Archiwum.

Gwarantujemy świetną zabawę!

Zgłoś się, a być może koronę Miss lub tytuł Mistera zdobędziesz właśnie  TY 😉

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY MISS I MISTER WSH 2018

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x